Stomatologia & Ortodoncja

#

Junior Achievement odwiedza Super Dentystów

  • 16 września 2022

Większość z nas jest absolutnie przerażona wizytą u dentysty....

Nie było tak w przypadku trzydziestu uczniów San Diego High School, którzy dostali szansę "pójścia do pracy" w The Super Dentists na interaktywny JA Job Shadow.

"Nie bój się porażki i podejmowania ryzyka. Jeśli coś ci się nie podoba, wymyśl lepsze rozwiązanie" - powiedziała dr Kami Hoss, D.D.S, M.S. i współwłaścicielka The Super Dentists. "Większość ludzi nie lubi chodzić do dentysty. Z tego powodu moja żona i ja chcieliśmy zrobić to inaczej i stworzyć środowisko, które jest zabawne i przyjazne."

Dr Hoss i jego żona, Dr Nazli Keri, rozpoczęli stomatologię dziecięcą w 1996 roku i rozszerzyli swoją praktykę do sześciu lokalizacji w całym San Diego.

Kiedy młodzi pacjenci wchodzą do biura Super Dentist są witani przez "Super Bohaterów", którzy walczą z ubytkami w otoczeniu zaprojektowanym w parku tematycznym.

"Jedną z rzeczy, która naprawdę rezonuje ze mną jest fakt, że Dr. Hoss jest nie tylko ortodontą, ale jest również przedsiębiorcą. Myślę, że on i jego żona są bardzo sprytne, aby stworzyć temat-park środowisko, w którym dzieci czują się mile widziane, nie boją się", powiedział Jimi Corrigan, junior w San Diego High, który chce być pielęgniarką.

Uczniowie świetnie się bawili ucząc się o różnych zawodach w branży i zwiedzając gabinet dentystyczny w Kearny Mesa. Jednym z ulubionych przystanków na interaktywnej wycieczce był Dr Hoss "bardzo własnej szkoły asystentki stomatologicznej, Howard Healthcare Academy. Podczas wycieczki uczeń miał rzadkie "z bliska" spojrzenie na to, jak szkoła używa manekinów z "prawdziwymi zębami", aby pomóc przygotować przyszłych asystentów dentystycznych na to, jak utrzymać zdrowe zęby i dziąsła. Szkoła zainspirowała wielu nastolatków, którzy już studiują opiekę zdrowotną i naukę, do zrobienia kariery w tej rozwijającej się branży.

"To naprawdę fajne, aby być poza klasą i współdziałać z prawdziwymi profesjonalistami biznesu", powiedział Rosy Rojas, junior w San Diego High. "Dowiedziałam się tak wiele o umiejętnościach i edukacji, będę potrzebować, aby odnieść sukces w najlepszej firmie stomatologicznej, takiej jak The Super Dentists".

Studenci zwiedzali również i wchodzili w interakcje z pracownikami działów HR, marketingu, call center i wydarzeń.

"Interesujące było dowiedzieć się więcej o Call Center i o tym, jak zespół żongluje 1000 połączeń dziennie i jakich umiejętności potrzebują, aby pomóc swoim klientom w odpowiednim czasie i zapewnić wysokiej jakości obsługę klienta" - powiedziała Gabriela Sanchez, juniorka z San Diego High.

W ramach JA Job Shadow uczniowie mieli okazję wysłuchać porad dotyczących kariery od zespołu The Super Dentists.

"Miej pozytywne nastawienie", podzielił się dr Hoss. "Jest to cecha numer jeden, której szukam, gdy zatrudniam".

"Doceniam Dr. Hossa i jego zespół pokazujący naszej klasie jak wygląda szczęśliwe, zabawne i produktywne miejsce pracy. To jest zachęcające" - powiedział Jimi.

Jeśli chciałbyś podzielić się swoim sukcesem zawodowym, skontaktuj się z Ashley Packard.

###

Kristi Zimsky | PR Manager
Junior Achievement z hrabstwa San Diego

Junior Achievement odwiedza Super Dentystów was last modified: Luty 5th, 2020 przez Super Dentyści