#

Ochraniacze ust

  • 15 lutego 2022

Ochraniacze ortodontyczne do ochrony ust, zębów i warg

Jak często zdarzają się związane z uprawianiem sportu urazy zębów i dziąseł? Zdarzają się one częściej niż myślisz. Dziesiątki milionów dzieci uprawia sport w Stanach Zjednoczonych. Około 5 milionów zębów są wyszczerbione lub złamane każdego roku podczas uprawiania sportu. Niezliczona ilość innych nie jest wliczana do oficjalnych statystyk.

Typowe przyczyny urazów zębów i ogólnych urazów jamy ustnej obejmują wiele zewnętrznych obiektów, w tym piłki do piłki nożnej, piłki do koszykówki, innych graczy i wiele innych. Ale inny czynnik jest wewnętrzny: aparaty ortodontyczne. Akcesoria ortodontyczne mogą potęgować urazy w przypadku braku ortodontycznego ochraniacza na aparat ortodontyczny.

The Super Dentists, największa w San Diego praktyka stomatologii dziecięcej, ortodoncji i stomatologii dla rodziców, oferuje ortodontyczne ochraniacze na zęby dla sportowców uprawiających dowolny sport. Zatrzymaj się w jednym z naszych biur w okolicy dzisiaj, lub umówić się na wizytę online!

 

Ochraniacz ortodontyczny na aparat ortodontyczny: Inteligentny plan dla całkowitej ochrony

Jednym z najlepszych sposobów ochrony zębów Twojego dziecka jest ortodontyczny ochraniacz na zęby.
The Super Dentists wierzy, że zdrowy styl życia obejmuje aktywność fizyczną. W przypadku niektórych sportów i zajęć rekreacyjnych, ochraniacz zębów może chronić zęby podczas gry. Ochraniacze zębów mają za zadanie amortyzować zęby, aby zapobiec ich utracie lub urazom jamy ustnej. The Super Dentists tworzy ochraniacze na zęby na zamówienie dla wszystkich sportowców - w tym dla Ciebie! Ponieważ jest on zaprojektowany dokładnie dla Twojej jamy ustnej, Twój ochraniacz będzie wygodny i idealnie dopasowany.

Jeśli nosisz aparat ortodontyczny, oprócz ochrony zębów, ochraniacz ortodontyczny utrzyma zamki i inne metalowe elementy z dala od policzków i warg, aby uniknąć urazów jamy ustnej. Osoby noszące aparat ruchomy, taki jak aparat wyrównujący lub utrzymujący, powinny pamiętać o zdejmowaniu go i używaniu ochraniacza podczas uprawiania sportów kontaktowych lub zajęć takich jak jazda na łyżwach czy piłka nożna. Jeśli miałeś zabiegi stomatologiczne, Twój ochraniacz na zęby ochroni Twoją inwestycję, abyś mógł zachować swój wspaniały uśmiech. Poinformuj The Super Dentists, jeśli uprawiasz sporty, podczas których dochodzi do upadków, uderzeń lub latających piłek. The Super Dentists zajmie się dopasowaniem dla Ciebie Twojego osobistego ortodontycznego ochraniacza na zęby.