#

Fox LA | W głąb

  • 15 czerwca 2022

Dr Kami Hoss, współzałożycielka The Super Dentists, rozmawia z Fox Los Angeles o tym, że unikanie opieki dentystycznej w czasie pandemii nie jest dobrym pomysłem. Dr Hoss omawia również niezwykłe bezpieczeństwo gabinetów stomatologicznych i wszystkie technologie stosowane w celu zapewnienia bezpieczeństwa pacjentom.

Obejrzyj cały wywiad tutaj.

COVID i opieka stomatologiczna

Dr Kami Hoss dołącza do Hala, aby porozmawiać o nowym protokole dla gabinetów dentystycznych, ponieważ zostały one ponownie otwarte w połowie maja. Mówi, że w gabinetach dentystycznych nie odnotowano żadnego przypadku przeniesienia wirusa COVID. Od dziesięcioleci, od czasu kryzysu HIV, w gabinetach dentystycznych obowiązują rygorystyczne protokoły.

Dr Hoss twierdzi, że zwlekanie z wizytą u dentysty jest złym pomysłem, mimo że znaczna część ludzi uważa, że powinna z tym poczekać. Mówi, że problemy z zębami, takie jak ubytki czy choroby dziąseł, będą się tylko pogarszać, a nowe badania wykazują, że zły stan zdrowia zębów może negatywnie wpływać na powrót do zdrowia po zakażeniu wirusem Covid-19. Środki ostrożności obejmują rygorystyczne badania przesiewowe, odprawę z samochodu, stosowanie płynu do płukania jamy ustnej przed badaniem oraz zmiany w procedurach ograniczające aerozolizację.

Fox LA | In Depth was last modified: Listopad 10, 2020 by Super Dentyści