#

Stomatologia estetyczna

  • 25 lutego 2022

Chcesz, aby Twoje dzieci były zadowolone ze swoich uśmiechów, aby chętnie pokazywały je światu.

Czasami dzieci mogą czuć się niepewnie, gdy zęby są przebarwione, starte, nierówne, popękane lub mają nieestetyczne przerwy. Białe wypełnienia, łączenie zębów, odbudowa dziąseł i frenektomia to rodzaje stomatologii estetycznej, które mogą przywrócić pewny siebie uśmiech.

Łączenie zębów to opcja korekty niedoskonałości zębów. W przypadku klejenia, do istniejącego zęba przykleja się plastikowy lub żywiczny materiał kompozytowy, który zachowuje jego oryginalną strukturę. Klejenie może być stosowane do wypełniania luk lub do wydłużenia zbyt małego zęba. Żywica będzie pasować do naturalnego koloru zębów.

Innym zabiegiem z zakresu stomatologii estetycznej jest rekonstrukcja dziąseł, zwana również obrysem dziąseł lub zmianą kształtu dziąseł. Jeśli Twoje dziąsła są zbyt wysokie, zbyt niskie lub nierówne, The Super Dentists może poprawić wygląd Twojego uśmiechu. Rekonturowanie dziąseł jest zabiegiem wykonywanym w gabinecie stomatologicznym, który może być przeprowadzony przy użyciu lasera.

Frenektomia to zabieg polegający na uwolnieniu niewielkiej tkanki, która łączy górną wargę z dziąsłem. Zbyt ciasne wędzidełko może wpływać na sposób uśmiechania się dziecka. Ten prosty zabieg jest powszechny i wykonywany w gabinecie za pomocą lasera.

Poproś Super Dentystów o konsultację, jeśli jest coś w uśmiechu Twojego dziecka, co chciałbyś poprawić. Stomatolodzy Super Dentists polecą najlepsze leczenie i wyjaśnią procedurę.

Stomatologia estetyczna was last modified: Luty 13th, 2017 by TinyFrog DC