#

Escondido Stomatolog dziecięcy

 • 12 października 2022
Zarezerwuj wizytę Zadzwoń do nas Wyślij sms Kierunki Odwiedź

nasz gabinet stomatologii dziecięcej, ortodoncji i stomatologii dla rodziców w Escondido

Odwiedź nasz gabinet stomatologii dziecięcej, ortodoncji i stomatologii dziecięcej w Escondido

390 West Valley Parkway
Escondido, CA 92025

Pytanie dotyczące rozliczeń? Spóźniasz się?
Musisz zmienić termin?
Rezerwacja ortopedycznej appt?
Planowanie leczenia?

WYŚLIJ SMS POD NUMER 1-844-765-1234

Nasi agenci SUPER z przyjemnością pomogą.

Nowe i istniejące Pediatric & Parent pacjentów kliknij tutaj, aby zaplanować rutynowe badania i czyszczenia online.

ph: (760) 336-8478 / Se Habla Espanol
email: webcontact@thesuperdentists.com

Usługi oferowane w Escondido:

Stomatologia dziecięca, Ortodoncja & Stomatologia dla rodziców

Godziny pracy:

Poniedziałek | 8AM - 5PM
Wtorek | 8AM - 5PM
Środa | 10AM - 7PM
Czwartek | 8 rano - 5 wieczorem
Piątek | 8AM - 5PMSobota | 7AM-2PM

Dla Państwa wygody:

 • Otwarte wcześnie, późno, soboty i większość świąt.
 • Położony kilka minut od 15 Freeway
 • Duży BEZPŁATNY parking
 • Wirtualny check-in
 • Płatności bezgotówkowe
 • Automatyczne planowanie następnej wizyty
 • Samodzielne planowanie online
 • DARMOWE Wi-Fi (Network SuperGuests / PW: Welc0m3!) 0 oznacza zero
 • Niektóre z naszych udogodnień zostały tymczasowo wstrzymane na czas COVID. Zostaną one przywrócone, gdy tylko pozwolą na to wytyczne dotyczące zdrowia publicznego.

Quick Links:

Wirtualna strona odprawy

Wirtualny Super Lounge

Ubezpieczenia i płatności

Masz nagły wypadek?
Nasz gabinet Escondido Dentistry w San Diego, CA jest tutaj, aby pomóc!

W normalnych godzinach pracy, zadzwoń: 1-855-GO-SUPER (855) 467-8737 lub SMS 1 (844) 765-1234

Po godzinach, zadzwoń na nasz numer alarmowy i zostaw wiadomość z imieniem i nazwiskiem, numerem oddzwonienia i informacją o problemie.

DENTYSTYKA PEDIATRYCZNA: (619) 790-1023 lub (619) 790-1024

ORTODONCJA : (619) 432-0069

STOMATOLOGIA DLA RODZICÓW : (619) 432-0070

Jesse Lozano, "nieoficjalny burmistrz Escondido" odwiedza The Super Dentists

Jedyny gabinet stomatologiczny w południowej Kalifornii (a może i na całej planecie), który posiada zjeżdżalnię! Zarezerwuj wizytę Zadzwoń do nas Napisz do nas Dojazd

Zobacz zdjęcia


Obecnie przyjmujemy pacjentów na pediatrię, ortodoncję i stomatologię rodzicielską oraz przyjmujemy nowych pacjentów.
Zadzwoń do nas 1 (855) GO- SUPER lub napisz do nas 1(844) 765-1234 , aby zaplanować wizytę w naszym najnowszym biurze!

Jesteśmy SUPER podekscytowani, aby ogłosić nasze najnowsze biuro w ESCONDIDO

znajduje się na 390 West Valley Parkway jest otwarty, aby służyć jako twój dentysta rodzinny. Nasi dentyści i ortodonci w Escondido zapewniają wszystkie udogodnienia, wiedzę stomatologiczną i technologię, których można oczekiwać od Super Dentystów, plus jedyny w swoim rodzaju SUPER Slide i nowy salon VIP/VIT (Very Important Parents/Very Important Teens).

Zadzwoń pod numer 1 (855) GO SUPER lub wyślij SMS pod numer 1 (844) 765-1234. Jeden z naszych agentów SUPER chętnie umówi Państwa na wizytę u jednego z naszych stomatologów dziecięcych, ortodontów lub stomatologów ogólnych w Escondido, CA. Po COVID ograniczenia zakazujące zgromadzeń ustąpiły, czekamy na świętowanie naszego wielkiego otwarcia z Escondido społeczności!

Położony 30 mil na północ od San Diego, Escondido jest jednym z największych miast w głębi lądu North San Diego County. Z populacją około 150.000 osób, Escondido cieszy się kwitnącą gospodarką, przyjaznymi dzielnicami i (oczywiście) pogodą, która sprawia, że reszta kraju jest zazdrosna. Nasza najnowsza lokalizacja jest idealna dla mieszkańców San Marcos, South Tulip, Harmony Grove, Del Dios, Twin Oaks, San Pasqual, Rancho Bernardo, Poway i innych pobliskich miast i miasteczek szukających stomatologa dziecięcego w Escondido, CA.
Nasze dzieci dentystów w Escondido, CA ustawia poprzeczkę wysoko dla stomatologii dziecięcej i opieki ortodontycznej jako # 1 oceniane stomatologa dziecięcego w regionie San Diego. Jeśli szukasz dentysty lub ortodonty w Escondido dla swojej rodziny, jesteśmy tu dla Ciebie!

Dentysta dziecięcy w Escondido

W tym artykule poznamy niektóre z usług stomatologicznych oferowanych przez Super Dentists w Escondido i wyjaśnimy dlaczego rodzice uwielbiają przyprowadzać swoje dzieci do naszych gabinetów.

Nasi pacjenci kochają The Super Dentists w Escondido, ponieważ jesteśmy na czele nowych technologii stomatologicznych. Jeśli jest nowe urządzenie dostępne dla szybszego, bardziej komfortowego i ulepszonego wyniku dentystycznego, The Super Dentists mają go.
The Super Dentists używa cyfrowego promieniowania rentgenowskiego o niskiej dawce promieniowania i technologii światła bez promieniowania, aby zapewnić bezpieczniejsze wykrywanie ubytków. Oprócz zaawansowanych technologii dentystycznych, The Super Dentists oferuje również udogodnienia typu spa, w tym aromatyzowane rękawiczki, aromaterapię, ciepłe ręczniki, fotele do masażu i maski wirtualnej rzeczywistości, aby nasi pacjenci byli zrelaksowani i rozpieszczani jak żadne inne biuro dentystyczne w San Diego County. Oto niektóre z usług stomatologa dziecięcego, które oferujemy w The Super Dentists:

Głębokie czyszczenie zębów

W naszym biurze Escondido, specjalizujemy się w dziecięcym czyszczeniu zębów. Podczas czyszczenia zębów, The Super Dentists usunie kamień i płytkę nazębną z zębów Twoich dzieci, aby pomóc w zapobieganiu chorobom dziąseł. The Super Dentists zapewni Twoim dzieciom dokładne czyszczenie zębów, jak również wskazówki dotyczące walki z płytką i kamieniem nazębnym w domu.
Oto plan leczenia najwyższej jakości opieki stomatologicznej podczas wizyty w The Super Dentists w Escondido:

 • Krótkie badanie wzrokowe przez stomatologa dziecięcego
 • Usuwanie płytki i kamienia nazębnego
 • Czyszczenie zębów pastą elektryczną
 • Nić dentystyczna, płukanie i aplikacja fluoru.

Plomby dla zębów

Plomby dentystyczne dla zębów są cienką białą lub przezroczystą powłoką z płynnej żywicy (ten sam materiał co białe wypełnienia), która jest nakładana na tylne zęby dziecka, aby powstrzymać wczesne stadia próchnicy przed przekształceniem się w pełnowartościową jamę. Lak jest nakładany na tylne zęby za pomocą małego pędzelka, a następnie jest przyklejany do zębów za pomocą niebieskiego światła LED.
Nakładanie plomb na tylne zęby może zapobiec nawet 80% ubytków u dzieci w wieku szkolnym. Plomby służą jako powłoki ochronne dla zębów. Są one przyklejane do tylnych zębów, aby pokryć rowki i uczynić powierzchnię zębów gładką.

Super Dentists mówi, że 80 do 90 procent ubytków na stałych tylnych zębach występuje z powodu próchnicy pit i fissure, a 44 procent ubytków wpływa również na zęby dziecięce. Dzięki lakom, Twoje dziecko może być w stanie wyeliminować ryzyko próchnicy i wypełnień.
Wszystko to jest bezbolesne, więc nie jest wymagane znieczulenie. Plomby są skuteczną opcją leczenia próchnicy u dzieci, aby zapobiec ubytkom, gdy są one stosowane wkrótce po pojawieniu się stałych zębów trzonowych, około sześciu lat. ADA zaleca uszczelniacze dentystyczne dla dzieci we wczesnych stadiach ubytku, aby pomóc zatrzymać próchnicę.

Leczenie ubytków

Około 28% dzieci w wieku od dwóch do pięciu lat ma ubytki spowodowane przez bakterie powstałe w wyniku spożywania pokarmów zawierających cukry i skrobię, takich jak sok, chleb, płatki śniadaniowe, soda, słodycze i mleko.

The Super Dentists w Escondido oferuje światowej klasy metody leczenia ubytków pediatrycznych zarówno dla dzieci jak i dorosłych. The Super Dentists daje Tobie i Twojemu dziecku opcje leczenia próchnicy, które obejmują białe wypełnienia kompozytowe z żywicy lub amalgamatowe. Wypełnienia amalgamatowe zawierają rtęć i srebro, natomiast wypełnienia kompozytowe z żywicy mają kolor zęba i składają się z trwałych, adhezyjnych materiałów polimerowych.

Leczenie koroną dentystyczną

Jeśli ubytek nie zostanie wcześnie wykryty, próchnica może zniszczyć tak dużą część zęba, że nie pozostanie wystarczająco dużo miejsca na wypełnienie. Wtedy właśnie przydaje się korona. Korony całkowicie pokrywają ząb, w którym pozostało bardzo mało struktury zęba lub który został osłabiony przez próchnicę, pęknięty, przebarwiony lub uszkodzony.
Super Stomatolodzy doradzą Państwu zastosowanie korony stomatologicznej ze stali nierdzewnej lub kompozytowej. Różne materiały są zalecane na podstawie lokalizacji w ustach, gdzie korona musi być umieszczona.

Stomatologia dziecięca w Escondido Fakty

 • Otworzyliśmy w 2020 roku
 • Widzieliśmy ponad 5 000+ pacjentów
 • To jest nasza najnowsza lokalizacja
 • W tym gabinecie znajduje się zjeżdżalnia dla dzieci i rodziców

Dlaczego warto wybrać The Super Dentists?

Nasz gabinet w Escondido obiecuje być niepodobny do żadnego innego ośrodka zdrowia jamy ustnej, którego doświadczyłeś. To dlatego, że tworzymy zabawne i niezapomniane doświadczenie dla Twojego dziecka przy każdej wizycie. Będzie błagać, aby iść do dentysty! Zatrzymaj się w naszym Escondido stomatologii dziecięcej i ortodoncji i cieszyć się:

 • Fajne, przyjazne dla dzieci funkcje.
 • Wiemy, że dzieci nienawidzą igieł (właściwie, czy jest ktoś, kto kocha igły?). Nie ma problemu - komputerowe znieczulenie jest standardem w The Super Dentists. A co powiesz na smak gumowych rękawiczek? Nasz dentysta w Escondido zapewnia napar smakowy z winogron, truskawek, gumy balonowej i innych smacznych faworytów. Uważamy, że opieka stomatologiczna Twojego dziecka to wielka sprawa - i dlatego żaden szczegół nie jest zbyt mały.
 • Rozszerzona rzeczywistość.
 • Super Dentists Escondido ponownie wymyślił i przekształcił doświadczenie stomatologiczne od podstaw. Nasza aplikacja stomatologiczna VIVARRA (dostępna do pobrania za darmo w Google Play lub App Store) zawiera dwanaście mini filmów 3D, które edukują rodziny w zakresie różnych tematów stomatologicznych w zupełnie wyjątkowy sposób. Poznaj naszych bohaterów, dowiedz się o naszym programie punktowym Super Kids Club, o tym, jak działają plomby, jak szczotkować zęby i wiele więcej!
 • Wyjątkowa opieka
 • , sprawdzone wyniki. Nie bez powodu zajmujemy pierwsze miejsce w rankingu. Traktujemy zdrowie jamy ustnej Twojego dziecka poważnie - ale upewnij się, że mają mnóstwo zabawy w procesie!
 • 24-godzinna pomoc
 • w nagłych wypadkach - nagłe wypadki stomatologiczne nie zawsze zdarzają się między 9 rano a 5 po południu. Nasz dentysta w Escondido jest tutaj dla Ciebie, gdy tylko pojawi się nagły wypadek stomatologiczny, bez względu na porę dnia.
 • Planowanie online -Możesz wysłać nam SMS pod numer 1 (844)-765-1234, aby zaplanować swoją wizytę lub skorzystać z naszego narzędzia do planowania online w dogodnym dla Ciebie czasie.
 • E-mailowe przypomnienia o wizycie - Wyślemy Ci sms/email przed wizytą. A jeśli trzeba przełożyć, możemy pomóc z tym, zbyt.
 • Opcje finansowania - Akceptujemy prawie wszystkie plany ubezpieczeniowe, a jeśli nie masz ubezpieczenia, nie martw się - będziemy pracować z Tobą, aby znaleźć rozwiązania, które pasują do Twojego budżetu. Oferujemy różne opcje finansowania, aby pomóc Ci zapewnić dziecku niezbędne wsparcie stomatologiczne bez konieczności łamania budżetu.

Łatwo dostępne z I-15 i Route 78, The Super Dentists w Escondido jest tutaj, aby służyć dentystarodziny oferując najlepszą możliwą opiekę stomatologiczną.

Aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach stomatologicznych dla dzieci w Escondido, leczeniu ortodontycznym lub stomatologii dla nastolatków i rodziców, zadzwoń do nas pod numer 1 (855) GO SUPER lub napisz 1 (844) 765-1234.

3 najważniejsze terminy wizyt dzieci u dentysty

Czytaj teraz

Kiedy moje dzieci powinny mieć aparat ortodontyczny?

Przeczytaj teraz

Czy płyn do płukania ust pomaga na zapalenie dziąseł?

Przeczytaj teraz

Escondido Pediatric Dentist was last modified: Sierpień 4th, 2022 by Ignite Visibility