Stomatologia & Ortodoncja

#

Times of San Diego | Akademia Opieki Zdrowotnej Howarda ponownie otwarta dla zajęć osobistych

  • 12 czerwca 2022

Howard Healthcare Academy, jedyna szkoła w San Diego zajmująca się wyłącznie programami stomatologicznymi, założona przez twórców serialu The Super Dentists, ogłosiła niedawno, że po obowiązkowym wiosennym zamknięciu COVID-19 ponownie otworzyła się na zajęcia stacjonarne.

Otwarcie nastąpiło po tym, jak Bureau of Labor donosi, że oczekuje się, że asystentura stomatologiczna wzrośnie o 11% w latach 2018-2028, co jest wskaźnikiem wyższym niż w wielu innych branżach.

"Asystentura stomatologiczna to jedna z najbardziej stabilnych branż ze względu na starzenie się społeczeństwa i trwające badania łączące zdrowie jamy ustnej z ogólnym stanem zdrowia, co doprowadzi do stałego wzrostu popytu na profilaktyczne usługi stomatologiczne" - powiedziała Kami Hoss, współzałożycielka Howard Healthcare Academy i The Super Dentists.

Howard Healthcare Academy poinformowała, że wprowadziła szereg środków bezpieczeństwa, aby zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo studentów, instruktorów i członków załogi:

Każda osoba wchodząca do budynku jest dokładnie sprawdzana, w tym odpowiada na pytania dotyczące stanu zdrowia, odbytych podróży i kontaktu z osobami chorymi na COVID-19.
Każda osoba wchodząca do budynku ma obowiązek noszenia maski.
W holu i na terenie całego kampusu dostępne są środki odkażające do rąk.
Liczebność klas została zmniejszona, aby umożliwić zachowanie dystansu społecznego
Nawet w obliczu krajowych i międzynarodowych niedoborów PPE (środków ochrony osobistej), Howard Healthcare Academy zabezpieczyła maski N95 i inny sprzęt ochronny, aby zapewnić bezpieczeństwo studentom, wykładowcom i pracownikom.Kolejny program Asystentki Stomatologicznej rozpoczyna się 28 września, a program Asystentki Ortodontycznej - 3 października. Akademia posiada jedyny w San Diego program Zarejestrowanej Asystentki Stomatologicznej z rozszerzonymi funkcjami. Następny program RDAEF rozpocznie się 9 stycznia 2021 r.

Inne nadchodzące kursy obejmują:

Lakowanie bruzd i szczelin, 2 września

Polerowanie koronowe, 12 września
Skaling ultradźwiękowy, 19 września
Bezpieczeństwo promieniowania, 23 września

Więcej informacji można uzyskać na stronie howardacademy.com lub wysyłając e-mail na adres info@howardacademy.com.

Ten artykuł został opublikowany w Times of San Diego 10 września 2020 r. przez Hoa Quach Times of San Diego | Akademia Opieki Zdrowotnej Howarda ponownie otwiera zajęcia dla osób indywidualnych was last modified: Wrzesień 15th, 2020 by The Super Dentists