#

Stomatologia Rodziców

 • 4 lutego 2022

 

The Super Dentists zmienia sposób, w jaki myślisz o dentyście. Mamy jeden cel: zapewnić najbardziej kompleksową, przyjazną dla pacjenta opiekę stomatologiczną dla dorosłych w całym regionie San Diego. Od komputerowego znieczulenia i cyfrowych skanerów jamy ustnej do technologii wykrywania ubytków z niskim lub zerowym promieniowaniem, wykorzystujemy innowacyjne technologie, aby uczynić Twoją wizytę tak komfortową, jak to tylko możliwe.
Zmieniamy również sposób, w jaki utrzymujesz kontakt ze swoim dentystą. Dzięki naszej funkcji planowania online i responsywnej platformie wiadomości tekstowych, możesz zaplanować i śledzić ważne informacje stomatologiczne i ortodontyczne łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej.
The Super Dentists jest znany ze swojej światowej klasy stomatologii dziecięcej i ortodoncji - a teraz to samo podejście do pacjenta przyjęliśmy również w stosunku do rodziców. Nikt nie pobije The Super Dentists pod względem kompletnej, kompleksowej opieki stomatologicznej. Dlatego właśnie jesteśmy numerem 1 w regionie, jeśli chodzi o kompleksową opiekę stomatologiczną dla całej rodziny. Po co chodzić gdzie indziej, skoro wszystkie potrzeby stomatologiczne i ortodontyczne Twojej rodziny są tutaj, w The Super Dentists? Rodzice mogą umawiać się na wizyty w tym samym czasie, co ich dzieci, co zapewnia najwyższą wygodę. Usługa Parent Dentistry jest dostępna w następujących lokalizacjach: Carmel Valley, Eastlake, Kearny Mesa oraz w naszej najnowszej lokalizacji w Escondido.
 

Usługi Stomatologii Rodzica

 • Higiena stomatologiczna
 • Stomatologia estetyczna dla dorosłych
 • Wybielanie zębów
 • Aparaty ortodontyczne i ortodoncja dla dorosłych
 • Licówki
 • Aparaty utrzymujące przestrzeń
 • TMJ
 • Własne laboratorium
 • Zaawansowane technologie
 • FAQ

Higiena stomatologiczna

Czyszczenie zębów to rutynowa część kontroli stomatologicznej, ale możesz nie zdawać sobie sprawy, że higiena jamy ustnej u dorosłych to coś więcej. Kompleksowe wizyty higieniczne co sześć miesięcy chronią zęby, dziąsła i ogólny stan zdrowia. Oprócz zapobiegania utracie zębów, prawidłowa higiena jamy ustnej może pomóc w zapobieganiu chorobom serca, demencji, cukrzycy i wielu rodzajom nowotworów. Może również zwiększyć Twoją ogólną długowieczność! Zatrzymaj się w każdej z naszych lokalizacji obszaru dla najlepszych dorosłych opieki stomatologicznej w San Diego County.

Read More

Forniry

Czy to z powodu starzenia się, genetyki lub innych przyczyn, czasami zęby potrzebują stomatologii estetycznej, aby pomóc przywrócić ten blask i połysk z lat minionych. Dla tych, którzy mają przebarwione, wyszczerbione, zniekształcone lub przerwane zęby, licówki pokrywają zęby cienką porcelaną, aby zapewnić naturalnie wyglądający, piękny uśmiech. Każdy zasługuje na milion dolarów uśmiech - i dzięki naszym przystępnym cenom, można osiągnąć jeden.

Read More

Stomatologia z sedacją

Nie bój się - stomatologia w sedacji jest tutaj! Jeśli dorastałeś myśląc, że gabinet dentystyczny to straszne miejsce, będziesz mile zaskoczony. The Super Dentists dysponuje bezpiecznymi i skutecznymi technikami, które pozwolą Ci się zrelaksować i poczuć komfort na fotelu dentystycznym. Nie pozwól, aby fobia stomatologiczna zniszczyła Twój harmonogram opieki. Dzięki naszym delikatnym dentystom i sprawdzonej stomatologii sedacyjnej, już nigdy nie będziesz się obawiał fotela dentystycznego. Lęk przed dentystą jest głównym powodem, dla którego dorośli unikają dentysty, a nasze techniki stomatologii uspokajającej sprawiają, że ten powszechny problem staje się przeszłością.

Read More

Laboratorium wewnętrzne

Większość zabiegów stomatologicznych wymaga tylko jednej wizyty, dzięki naszemu wewnętrznemu laboratorium. Posiadamy frezarkę do wykonywania koron, mostów, wkładów koronowo-korzeniowych i licówek na miejscu. Możemy upewnić się, że masz dokładne dopasowanie i kolor od razu na miejscu. Podczas gdy inni stomatolodzy każą Ci czekać na kluczowe elementy uzębienia, The Super Dentists spełnia naszą obietnicę dostarczenia najlepszych usług stomatologicznych dla rodziców - tak szybko, jak tego potrzebujesz!

Read More

Zaawansowane technologie

Komfort, bezpieczeństwo i wygoda idą w parze z zaawansowanymi technologiami. Zamiast igieł, The Super Dentists stosuje znieczulenie komputerowe. Nasz cyfrowy skaner pobiera dokładne, trójwymiarowe wyciski bez konieczności robienia retainerów i innych urządzeń dentystycznych w gabinecie. Stosujemy nisko- lub bezradiacyjne promieniowanie rentgenowskie z najnowszą technologią świetlną. The Super Dentists stworzył również niesamowity aparat ortodontyczny AADvance Braces™, który działa w ciągu kilku miesięcy zamiast lat, a nasz zabieg wybielania AADvance Whitening działa w ciągu zaledwie kilku minut. Zawsze byliśmy w czołówce technologii stomatologicznych, zarówno w stomatologii dziecięcej, jak i naszej opiece nad dorosłymi dentystami.

Read More

TMJ - Zaburzenia stawów skroniowo-żuchwowych (Temporomandibular Joint Disorders)

Zaburzenia stawu skroniowo-żuchwowego (TMJ) powstają, gdy zaburzenia stawów i mięśni szczęki wpływają na ruchy żuchwy. ZZSK może być niewygodne i bolesne. Czasami objawy dysfunkcji stawu skroniowo-żuchwowego ustępują, ale jeśli ból utrzymuje się przez dłuższy czas, pomocna może okazać się wizyta u dentysty. Jeśli odczuwasz uporczywe "klikanie" w szczęce lub masz jakiekolwiek dolegliwości związane ze szczęką, zatrzymaj się w The Super Dentists i spotkaj się z jednym z naszych specjalistów stomatologów. Pomożemy Ci we wszystkich Twoich potrzebach związanych z TMJ.

Read More

Stomatologia estetyczna dla dorosłych

Nowoczesna stomatologia pomaga zachować piękny uśmiech poprzez odbudowę zębów uszkodzonych przez ubytki lub inne problemy stomatologiczne. Wspólne rodzaje uzupełnień stomatologii estetycznej obejmują wypełnienia, korony, łączenie i licówki. Atrakcyjny uśmiech pomaga wyglądać o wiele lat młodziej i wychwytywanie problemów wcześnie oznacza, że są one łatwiejsze do naprawienia. Odzyskaj uśmiech, który kiedyś miałeś - lub osiągnij uśmiech, o którym nigdy nie myślałeś, że jest możliwy - z naszymi specjalistami w The Super Dentists. Jesteśmy wiodącym dostawcą usług stomatologicznych w większym regionie San Diego, a nasze rodzicielskie stomatologii i usług kosmetycznych są dostępne w Carmel Valley, Eastlake, Escondido i Kearny Mesa.

Read More

Wybielanie zębów

Wybór stylu życia i starzenie się mogą przebarwić i przyciemnić zęby. The Super Dentists oferuje najbardziej zaawansowane, w gabinecie, profesjonalne wybielanie zębów w San Diego. Dla osób 40+, wybielanie zębów jest łatwym, bardzo skutecznym sposobem, aby wyglądać młodziej o wiele lat. Odwiedź najlepszy dentysta wybielanie zębów w San Diego i dowiedzieć się, które zęby wybielanie opcji leczenia da Ci promienny i piękny uśmiech.

Read More

Aparaty ortodontyczne i ortodoncja dla dorosłych

Aparaty dentystyczne wykorzystują delikatny nacisk, aby przesunąć zęby do właściwego ustawienia. Czas leczenia w celu wyprostowania zębów różni się w zależności od wieku, zgodności pacjenta i ciężkości stanu. Dzisiejsze technologie oferują pacjentom w każdym wieku więcej opcji w zakresie aparatów ortodontycznych. Zapytaj o Acceledontics™, nasz opatentowany pięciomiesięczny program, który prostuje i wybiela zęby w ciągu zaledwie czterech miesięcy. Oferujemy również popularną metodę prostowania zębów InvisalignⓇ oraz ukryty aparat Incognito™.

Read More

Najczęściej zadawane pytania dla rodziców

 

 • Czy mogę leczyć się w tym samym czasie co moje dziecko?

Absolutnie. Dla Twojej wygody Super Dentyści mogą zaplanować wizytę Twoją i Twojego dziecka w tym samym czasie. Chociaż zawsze możesz zostać z dziećmi podczas ich wizyt u dentysty, możesz zdecydować się na wizytę w tym samym czasie co dziecko, a my zajmiemy się nimi za Ciebie.

 • Jeśli będę się leczyć w tym samym czasie co moje dziecko, kto będzie z nim?

Podczas gdy Ty będziesz otrzymywać leczenie stomatologiczne od swojego dentysty, Twoje dziecko będzie przebywać ze swoim dentystą dziecięcym lub ortodontą i asystentką stomatologiczną. Super Stomatolodzy rozumieją potrzeby dzieci, także tych specjalnej troski i zadbają o komfort i bezpieczeństwo Twojego dziecka.

 • Co się stanie, jeśli moje leczenie potrwa dłużej niż leczenie mojego dziecka?

Jeśli wizyta potrwa dłużej, nie martw się - będziemy pilnować i zabawiać Twoje dzieci. Podczas rejestracji na wizytę, Twoje dziecko otrzyma super tracker zegarek, a Ty super tracker telefon. Twój telefon i zegarek dziecka są zsynchronizowane, abyś wiedziała, gdzie jest Twoje dziecko i abyś mogła się z nim komunikować przez cały czas, co zapewni Ci spokój ducha. Po zakończeniu leczenia stomatologicznego Twojego dziecka, jeden z superbohaterów The Super Dentists będzie nadzorował i zabawiał Twoje dziecko w naszym super salonie zaprojektowanym w parku rozrywki, dopóki nie będziesz gotowa do wyjścia.

 • Jakie udogodnienia The Super Dentists ma dla dorosłych?

The Super Dentists przekroczył nasz cel, jakim jest "Odkrycie na nowo i przekształcenie doświadczenia stomatologicznego" dla dzieci, a teraz nadszedł czas, aby zrobić to również dla rodziców. Oprócz zaufania i opieki, którą zapewniamy, możesz teraz cieszyć się dodatkowymi udogodnieniami, w tym:

 • Wydłużone godziny pracy: Każda z naszych placówek ma zarówno wczesne, jak i przedłużone godziny pracy w ciągu tygodnia oraz jest otwarta w dwie soboty w miesiącu, dzięki czemu nie musisz opuszczać pracy lub szkoły, gdy musisz odwiedzić dentystę. Dla Twojej wygody jesteśmy również otwarci w większość świąt, w które dzieci mają wolne od szkoły.
 • Specjalistyczne usługi stomatologiczne w jednym miejscu: Od rutynowego czyszczenia i aparatów ortodontycznych do stomatologii estetycznej i ortodoncji, jesteśmy jedyną grupą stomatologiczną, której będziesz potrzebować dla całej rodziny w zakresie zdrowia jamy ustnej.
 • Salonik dla VIP-ów: Tak jak dzieci uwielbiają nasze biuro urządzone w parku rozrywki, tak nastolatki i dorośli pokochają spędzanie czasu w naszym salonie VIT/VIP - Very Important Teens and Very Important Parents. Zapraszamy na kawę, czasopisma i bezpłatne WiFi.
 • Leczenie VIP: Dzięki relaksującej aromaterapii w gabinetach, ciepłym ręcznikom, fotelom do masażu i aromatyzowanym rękawiczkom wizyta u dentysty będzie niczym dzień w SPA! Możesz również cieszyć się latte ze zdjęciem wydrukowanym z mielonych ziaren kawy w piance!
 • Czy The Super Dentists wiedzą, jak leczyć zęby u dorosłych?

Bezwzględnie. Oprócz naszych stomatologów dziecięcych i ortodontów, The Super Dentists zatrudnia również stomatologów ogólnych i higienistki we wszystkich naszych placówkach. Należy pamiętać, że dentyści dziecięcy i ortodonci są specjalistami w dziedzinie stomatologii, którzy oprócz szkolenia specjalistycznego uczęszczali do szkoły dentystycznej. Oznacza to, że wszyscy nasi dentyści są biegli w leczeniu pacjentów w każdym wieku.

 • Co The Super Dentists oferuje lepszego niż zwykły gabinet stomatologiczny?

Super Dentyści zmienili wszystko to, czego nie znosisz w wizytach u dentysty. Oprócz tego, że mamy specjalistów dla każdego członka Twojej rodziny w jednym miejscu, The Super Dentists wykorzystuje najnowocześniejszy sprzęt, aby wizyta u dentysty była tak wygodna i komfortowa, jak to tylko możliwe.

 • Skaner cyfrowy: Unika się lepkich odcisków
 • Cyfrowe zdjęcie rentgenowskie: Minimalna dawka promieniowania
 • Fluorki o smaku: Ochrona zębów jeszcze nigdy nie smakowała tak dobrze
 • Własne laboratorium: Wypełnienia, wkłady i korony mogą być frezowane i zakładane na tej samej wizycie, oszczędzając Ci dodatkowej wizyty u dentysty
 • Acceledontics: Przyspieszone prostowanie i wybielanie zębów, abyś nie musiał czekać latami na idealny uśmiech
 • Jak często dorośli muszą odwiedzać dentystę?

Wizyty u dentysty dwa razy do roku stały się normą. Korzyścią płynącą z regularnych przeglądów stomatologicznych jest zapobieganie potencjalnym problemom. Wyłapywanie problemów stomatologicznych i leczenie ich na wczesnym etapie jest łatwiejsze do opanowania i może przynieść oszczędności w dłuższej perspektywie. Standardowym zaleceniem jest odwiedzanie stomatologa co sześć miesięcy, ale osoby o podwyższonym ryzyku wystąpienia chorób zębów mogą chcieć chodzić do niego co trzy lub cztery miesiące.

 • Czy dorośli pacjenci stomatologiczni mają ubytki?

Tak, dorośli mogą mieć ubytki. Jednak dorośli są zazwyczaj bardziej sumienni w szczotkowaniu zębów, nitkowaniu i ograniczaniu słodyczy w swojej diecie, co może pomóc w zapobieganiu ubytkom. Dorosłe zęby nie są również tak miękkie jak zęby mleczne.

 • Miałem aparat na zęby jako dziecko, ale moje zęby są teraz krzywe, czy mogę dostać aparat ponownie?

Oczywiście. Zęby mogą się przesuwać z wiekiem, więc nie jest niczym niezwykłym, że jako osoba dorosła ponownie będziesz potrzebować aparatu ortodontycznego. Aparaty ortodontyczne przeszły długą drogę od czasów, gdy byłeś dzieckiem. The Super Dentists wykorzystuje najnowsze technologie do prostowania zębów, w tym Invisalign, Incognito i nasz ekskluzywny i zastrzeżony aparat AADvance Braces. Ponadto, dzięki połączeniu akceleratora zatwierdzonego przez FDA z aparatem ortodontycznym, możemy wyprostować Twoje zęby w krótszym czasie niż w przypadku tradycyjnego aparatu. Opatentowany przez Super Dentystów program Acceledontics prostuje zęby nawet w 50% czasu w porównaniu z tradycyjnym aparatem ortodontycznym i obejmuje zabieg wybielania po wyprostowaniu zębów dla uzyskania idealnego uśmiechu.

 • Czy jestem za stary na aparat ortodontyczny?

Nie ma limitu wieku dla aparatów ortodontycznych tak długo, jak Twoje zęby, dziąsła i szczęka są zdrowe. Czy miałeś aparat w przeszłości, lub zdecydowałeś, że teraz jest czas, aby doskonalić swój uśmiech, nasi ortodonci mogą pomóc. Super Dentyści mogą doradzić Ci i stworzyć plan leczenia.

 • Jaki rodzaj aparatu jest najlepszy dla dorosłych?

Ogólnie rzecz biorąc, każdy aparat może być stosowany u osób dorosłych. Powinieneś spotkać się z jednym z ortodontów The Super Dentists, aby określić najlepszy rodzaj aparatu dla Ciebie. Ponieważ coraz więcej dorosłych decyduje się na aparat ortodontyczny, The Super Dentists stworzyło pakiet ortodontyczny Acceledontics. Acceledontics to zastrzeżony pięcioetapowy program obejmujący nasze ekskluzywne aparaty AADvance i AADvance Whitening. The Super Dentists doradzi Ci nasze kompleksowe opcje aparatów ortodontycznych dla dorosłych.

 • Czy dorośli muszą nosić aparat retencyjny po założeniu aparatu ortodontycznego?

Podczas gdy technologie aparatów ortodontycznych uległy zmianie, niektóre rzeczy pozostały niezmienne. Tak, będziesz potrzebował aparatu retencyjnego, który utrzyma Twoje zęby na miejscu, gdy aparat wykona już swoją pracę.

 • Czy fluor jest ważny dla dorosłych zębów?

Badania wykazały, że fluor zakłóca produkcję kwasów i jest niezbędny do zwalczania próchnicy w zębach dorosłych. Wielu dorosłych pije fluoryzowaną wodę lub używa produktów stomatologicznych, takich jak pasta do zębów lub płyn do płukania ust z fluorem, co zazwyczaj jest wystarczające. Super Dentyści poinformują Cię, jeśli Twoje zęby wymagają dodatkowego leczenia fluorem.

 • Mam jeszcze zęby mądrości, czy powinienem je usunąć?

Jeśli Twoje zęby mądrości nie powodują bólu i są prawidłowo umiejscowione w jamie ustnej, to prawdopodobnie nie będziesz potrzebował ich ekstrakcji. Jeśli jednak odczuwasz ból lub podejrzewasz, że Twoje zęby mądrości są problematyczne, The Super Dentists sprawdzi je i poinformuje Cię, czy Twoje zęby mądrości są w porządku, czy też należy je usunąć.

 • Jak The Super Dentists może mi pomóc w leczeniu TMJ / TMD?

TMJ to akronim oznaczający staw skroniowo-żuchwowy. Jeśli ten staw wraz z otaczającymi go mięśniami, które kontrolują ruchy szczęki, powoduje ból, może to być oznaką zaburzeń stawu skroniowo-żuchwowego, czyli TMD. Super Dentyści mogą stwierdzić, czy cierpią Państwo na TMJ / TMD. W zależności od diagnozy mogą zostać Państwu przepisane leki przeciwbólowe lub aparat ortodontyczny, aby sprawdzić, czy ból ustąpi. W przypadkach przewlekłych, gdy ból i inne objawy nie ustępują, Super Stomatolodzy omówią możliwości leczenia ortodontycznego, w tym zabiegi chirurgiczne. Pierwszym krokiem jest ustalenie, czy u pacjenta występuje TMJ / TMD. Po dokonaniu oceny, The Super Dentists może zalecić plan leczenia.

 • Jakie problemy z jamą ustną mają dorośli?

Z wiekiem, szkliwo na naszych zębach zaczyna się zużywać z powodu użytkowania. Jeśli się tym martwisz, zapytaj stomatologów The Super Dentists o stomatologię odtwórczą. Aby uniknąć choroby, należy również dbać o zdrowe dziąsła. Jeśli choroba dziąseł nie jest leczona, może uszkodzić Twoje kości. Innym problemem, który może dotknąć dorosłych, jest suchość w ustach. Upewnij się, że jesteś nawodniony, ponieważ suchość w jamie ustnej może prowadzić do próchnicy zębów. Najlepszym sposobem na utrzymanie zdrowej jamy ustnej jest przestrzeganie prawidłowych nawyków stomatologicznych i regularne odwiedzanie The Super Dentists.

 • Czy wybielanie zębów jest bezpieczne?

Badania wykazały, że wybielanie zębów jest rzeczywiście bezpieczne. The Super Dentists wykorzystuje kilka bezpiecznych i skutecznych technologii wybielania zębów, w tym LaserSmile™ i laserowe wybielanie ezlase™. The Super Dentists stworzył również nasz ekskluzywny system wybielania AADvance Whitening, który możesz otrzymać tylko w naszych gabinetach. Zapytaj The Super Dentists, która metoda wybielania zębów będzie działać najlepiej, aby poprawić Twój uśmiech.

 • Kiedy należy wybielać zęby?

Możesz wybielić swoje zęby przed specjalnym wydarzeniem, takim jak ślub lub spotkanie klasowe, lub w dowolnym momencie, gdy chcesz mieć jasny i pewny siebie uśmiech. Jak się starzejemy, zęby mogą żółknąć. Wybielanie zębów może zapewnić młodszy wygląd. Jeśli masz wrażliwość zębów od wybielania, może chcesz poczekać trochę dłużej między zabiegami wybielania zębów. Większość technik wybielania zębów będzie utrzymać swój uśmiech jasne przez sześć miesięcy do roku.

 • Jak mogę zapobiegać chorobom dziąseł?

Praktykowanie dobrej higieny jamy ustnej przechodzi długą drogę w kierunku zapobiegania chorobom dziąseł, zwanym również chorobami przyzębia. Codzienne nawyki, takie jak szczotkowanie zębów, w tym wzdłuż linii dziąseł, nitkowanie i używanie płynu do płukania ust, a także zdrowa dieta i regularne wizyty u The Super Dentists przejdą długą drogę w kierunku utrzymania zdrowych dziąseł.

 • Jeśli mam chorobę dziąseł, jak The Super Dentists może mi pomóc?

Wczesne stadium choroby dziąseł leczy się za pomocą niechirurgicznych zabiegów. Głębokie czyszczenie pod linią dziąseł, zwane skalingiem i root planingiem, wykonuje się w celu usunięcia płytki nazębnej i kamienia, do których zwykłe czyszczenie nie może dotrzeć. Jeśli choroba dziąseł jest bardziej zaawansowana, konieczny może być zabieg chirurgiczny. Ważne jest, aby leczyć chorobę dziąseł, aby nie osłabiała ona kości, co może prowadzić do utraty zębów.

 • Czy The Super Dentists poleca jakiś konkretny rodzaj nici dentystycznej?

Nitkuj zęby co najmniej raz dziennie, a najlepiej za każdym razem, gdy je szczotkujesz. Nitkowanie dociera do płytki nazębnej i cząstek jedzenia, które zalegają pod linią dziąseł i nie są dostępne podczas szczotkowania. Nitkowanie pomaga zapobiegać odkładaniu się płytki nazębnej i chorobom dziąseł. Niewoskowana nić dentystyczna jest zalecana dla osób, których zęby znajdują się bliżej siebie. Nić woskowana nie jest tak łatwa w użyciu, jeśli zęby są blisko siebie, ale jest mniej prawdopodobne, że się złamie niż nić niewoskowana. Dla osób, które mają problemy z trzymaniem nici dentystycznej lub sięganiem do ust, dobrym rozwiązaniem jest uchwyt do nici dentystycznej - małe plastikowe narzędzie z uchwytem, na końcu którego znajduje się nić. Organizacja Super Dentists zachęca rodziców, aby uczyli swoje dzieci nitkowania zębów w młodym wieku. Rodzice powinni nitkować zęby jako dobry przykład dla swoich dzieci oraz w celu utrzymania zdrowych zębów i dziąseł. Zapytaj swojego dentystę o kurs doszkalający w zakresie nitkowania zębów i czy jest jakaś konkretna nić, która najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku.

Więcej na: http://zielonabazylia.pl