Stomatologia & Ortodoncja

#

Z czego się uśmiechać: Korzyści płynące z codziennej dyscypliny w pielęgnacji zębów

  • 11 października 2022

Osiągnięcie wyjątkowego zdrowia jamy ustnej nie jest tajemnicą: angażuj się w rutynowe czyszczenie zębów, regularnie odwiedzaj swojego dentystę i zwracaj uwagę na znaki ostrzegawcze dotyczące próchnicy i innych problemów stomatologicznych.

To wszystko - proste jak bułka z masłem (choć nie zalecamy jedzenia zbyt wielu ciast; to szkodzi tym perłowym zębom).

Ale jak większość rzeczy związanych z dziećmi, może być łatwiej powiedzieć niż zrobić.

Po pierwsze, wymaga to dyscypliny. Po drugie, rutynowe czyszczenie zębów nie jest czymś, na co większość dzieci i dorosłych czeka z niecierpliwością (nawet jeśli nasi innowacyjni specjaliści stomatolodzy sprawiają, że jest to dla dzieci bardziej zabawne dzięki takim rzeczom jak rzeczywistość rozszerzona i superfajne szczoteczki do zębów).

A jak dokładnie definiuje się rutynowe czyszczenie zębów?

The Super Dentists jest tutaj, aby wyłożyć to wszystko dla Ciebie i Twoich dzieci. Podczas gdy nasza stomatologia dziecięca na nowo odkrywa i przekształca tradycyjną wizytę u dentysty, sprawdzona tradycja rutynowego czyszczenia zębów nadal stoi. Jest coś, co można powiedzieć o nawykach dbania o siebie, które sprawdzały się przez pokolenia.

Rutynowe czyszczenie zębów: Plan działania dla rodziców i dzieci

Po ustanowieniu solidnego, rutynowego harmonogramu czyszczenia zębów, opieka stomatologiczna nad dziećmi w dużej mierze zajmuje się sama sobą. Dla większości rodziców i dzieci, problemem jest rozpoczęcie.

The Super Dentists jest tutaj, aby pomóc. Postępuj zgodnie z tymi zdroworozsądkowymi, niezawodnymi, trzymającymi się i widzącymi korzyści działaniami związanymi z czyszczeniem zębów, aby rozpocząć je jak najszybciej! (Przy okazji, są one idealne dla rodziców, zbyt. I tak jak dzieci, regularne wizyty stomatologiczne dla rodziców są również zachęcane).

  • Niechszczotkowanie i nitkowanie będzie częścią pójścia spać. Przeciętny dzień jest trudny dla zębów dzieci. Cukrowe przekąski. Nagromadzenie płytki nazębnej. Nieświeży oddech. Lista nie ma końca. Ważne jest, aby dzieci weszły w codzienną rutynę szczotkowania i nitkowania zębów każdego wieczoru, aby zakończyć dzień z pozytywnym skutkiem - ich uśmiechy pokażą różnicę.
  • Szczotkuj zęby co najmniej przez 2 minuty. Wiesz, jak Twoje dziecko wraca ze szczotkowania po 30 sekundach, twierdząc, że już skończyło? Szczególnie dla małych dzieci, uzyskanie pełnych dwóch minut czasu szczotkowania jest krytycznym elementem rutynowego czyszczenia zębów. Muzyczne szczoteczki do zębów to świetny sposób na osiągnięcie tego celu - hej, znamy kilka szczoteczek, które mogą Cię zainteresować!
  • Regularnie odwiedzaj dentystę. Wizyty u dentysty i rutynowe czyszczenie zębów powinny być częścią dbania o zdrowie jamy ustnej całej Twojej rodziny. Upewnij się, że Twoje dzieci odwiedzają dentystę co najmniej dwa lub trzy razy w roku, lub z częstotliwością zalecaną przez dentystę dla ich indywidualnych potrzeb.
  • Zwróć uwagę na dietę! Czasami rutynowe czyszczenie zębów można wspomóc mądrą, zdrową mieszanką przekąsek i napojów przyjaznych dla zębów. Chrupiące warzywa, takie jak seler i marchew, pomagają naturalnie czyścić zęby. Woda to zawsze świetna opcja jako napój, szczególnie dla dzieci uprawiających sport i inne zajęcia - wiele napojów sportowych jest naładowanych cukrem.

Nadążaj z rutynowym czyszczeniem zębów swoich dzieci, a ich całe zdrowie się poprawi! Aby zobaczyć San Diego premier dziecięcych i ogólnych dentystów dzisiaj, umówić się na wizytę w The Super Dentists. Aby zobaczyć listę naszych biur stomatologicznych obszaru, kliknij tutaj.

Coś do uśmiechu: The Benefits of Daily Discipline with Dental Care was last modified: Grudzień 4th, 2019 przez Super Dentyści