Stomatologia & Ortodoncja

#

Sponsorowanie społeczności lokalnej

  • 26 lutego 2022

Super Dentyści współpracują ze społecznością

Super Dentyści doceniają fakt, że społeczność San Diego pomogła nam stać się najlepszą praktyką stomatologiczną dla dzieci, ortodontów i rodziców w okolicy. Jako członkowie tej społeczności chcemy się odwdzięczyć, zachęcając dzieci do dbania o zęby, zachęcając do aktywności fizycznej i pracy zespołowej poprzez sponsorowanie lokalnych drużyn sportowych, przekazywanie darowizn organizacjom non-profit, takim jak Szpital Dziecięcy Rady, oraz wspierając nasze rodziny wojskowe.

Wydarzenia i organizacje

Oto kilka z naszych ulubionych wydarzeń i organizacji, które wspieramy.

Spooktacular

Od 2001 roku Super Dentyści organizują Spooktacular. Ta rodzinna impreza pomaga zapobiegać próchnicy, a jednocześnie zbiera fundusze na pomoc dzieciom. Każdego roku ponad 5000 osób bierze udział w przejażdżkach na kucykach, w zoo, zabawach na żywo, konkursach kostiumowych i wyjątkowym nawiedzonym domu The Super Dentists, który pokazuje, jak przerażające problemy stomatologiczne na każdym kroku mogą prowadzić do strasznych chorób serca.

Skup cukierków

Skup Słodyczy to bardzo korzystna oferta. Za każdy kilogram cukierków, który dziecko przyniesie do Super Dentystów, Super Dentyści dadzą mu jednego dolara i przekażą jednodolarową darowiznę na rzecz szkoły dziecka. Zebrane słodycze są następnie wysyłane do amerykańskich żołnierzy służących za granicą. Rozpoczęliśmy tę akcję w 2005 roku i nadal trwa.

Wioska wakacyjna i akcja charytatywna

W ostatnim roku Super Dentyści sponsorowali Wioskę Wakacyjną. Lokalne szkoły z hrabstwa North County zbudowały wioskę w centrum handlowym w Oceanside. Uczniowie zbudowali i pomalowali sklepy, aby pokazać swój wakacyjny nastrój. Lokalne firmy wzięły udział w akcji, sprzedając przedmioty związane z wakacjami. Zebrane fundusze zostały przekazane na rzecz organizacji Classics4Kids.

Bezpłatny Dzień Dentysty

Co roku Super Dentyści organizują bezpłatne Dziecięce Dni Dentystyczne dla dzieci w wieku do 12 lat.

JA BizTown

Junior Achievement of San Diego County przygotowuje piątoklasistów do życia w realnym świecie, pokazując im, jak generować bogactwo i efektywnie nim zarządzać, jak tworzyć miejsca pracy, które sprawiają, że ich społeczności stają się bardziej prężne, oraz jak stosować przedsiębiorcze myślenie w miejscu pracy. Mini-biura Super Dentystów w Biztown pomagają uczniom wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce, m.in. pokazując im, że warto działać na rzecz społeczności.

Classics4Kids

Super Dentyści wspierają tę organizację non-profit, która zapewnia niestandardowe, przyjazne dzieciom programy edukacji w zakresie muzyki klasycznej w szkołach. Dzieci mają możliwość uczestniczenia w profesjonalnych koncertach symfonicznych, które są katalizatorem postępów w nauce, kreatywności, radości i rozwoju osobistego.

Zaproś Super Dentystów

Każdego roku Super Dentyści odwiedzają około 1000 szkół i edukują około 30 000 dzieci. Naszym celem jest nauczenie dzieci prawidłowej higieny jamy ustnej, aby poprawić ich ogólny stan zdrowia. Jesteśmy największym stomatologicznym programem edukacyjnym dla dzieci w hrabstwie San Diego.

Zamów wizytę Super Dentystów w Twojej szkole lub na imprezie środowiskowej

Zaproś The Tooth Keri, aby uświadomić dzieciom od przedszkola do gimnazjum, jak ważna jest prawidłowa higiena jamy ustnej. Podczas tej bezpłatnej prezentacji stomatologicznej, uczniowie nauczą się prawidłowych technik szczotkowania zębów poprzez niezapomniany i zabawny pokaz. Po prezentacji dzieci otrzymają torby z upominkami, które będą im przypominać o konieczności szczotkowania i dbania o zęby. Zębowa Keri wykorzystuje swoje super moce, aby utrzymać zdrowe i piękne uśmiechy. Aby umówić się na wizytę Zębowej Keri w Twojej szkole, wyślij e-mail na adres schoolrep@TheSuperDentists.com lub zadzwoń pod numer 619-869-3620 i zapytaj o Zębową Keri.

Sponsoring The Super Dentists

The Super Dentists chętnie wspiera lokalne wydarzenia. Daj nam znać, jeśli Twoja organizacja chciałaby zostać sponsorem.

Poproś o sponsoring

Skontaktuj się z Super Dentystami, jeśli Twoja lokalna organizacja, szkoła lub drużyna Małej Ligi potrzebuje pomocy. The Super Dentists rozpatruje każdą prośbę. W przeszłości sponsorowaliśmy dziecięce drużyny sportowe, pokazy talentów, turnieje golfowe i zbiórki pieniędzy. Prosimy o zgłoszenie prośby z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem, wypełniając poniższy formularz. Jeśli Twoja drużyna zostanie wybrana, będziemy zaszczyceni mogąc zorganizować zdjęcie drużyny i przyjęcie z pizzą, aby to uczcić.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza i przesłanie go pocztą elektroniczną na adres: whatsnew@TheSuperDentists.com. Jeśli Twoja drużyna zostanie wybrana, zostaniesz o tym poinformowany.

Formularz zapytania o sponsoring społeczności

Sponsorowanie społeczności lokalnej was last modified: May 7th, 2018 by TinyFrog DC