Stomatologia & Ortodoncja

#

3 Porady dla rodziców, aby ich uśmiech był piękny w te Walentynki

  • 21 listopada 2022

Ten Walentynki, dać sobie prezent, że zarówno ty i twój specjalny ktoś może cieszyć - piękny uśmiech.

Ostatecznie, utrzymanie czystego, zdrowego uśmiechu jest najważniejsze dla osób w każdym wieku, zwłaszcza dla tych, którzy chcą zrobić wielkie pierwsze wrażenie na Walentynki. Przy odpowiednim podejściu, nie powinieneś mieć problemów z przekształceniem zwykłego uśmiechu w wyjątkowy.

Co trzeba zrobić, aby poprawić swój uśmiech? Oto trzy wskazówki, dzięki którym możesz poprawić swój uśmiech w sam raz na Walentynki:

  1. Zajmij się podstawowymi przyczynami nieświeżego oddechu

Nie pozwól, aby nieświeży oddech stał się najlepszym z was w Walentynki. Zamiast tego, poświęcić trochę czasu na adres nieświeży oddech teraz, a można wyeliminować ten problem całkowicie. Bakterie znajdujące się w dziąsłach, zębach i języku często są głównymi przyczynami nieświeżego oddechu. Na szczęście ci, którzy regularnie odwiedzają dentystę i rozumieją, jak prawidłowo szczotkować i nitkować zęby, mogą natychmiast wyeliminować szkodliwe bakterie. Poświęć co najmniej dwie minuty dwa razy dziennie na szczotkowanie i nitkowanie zębów. Robiąc to, możesz usunąć bakterie, które w przeciwnym razie mogą powodować nieświeży oddech.

  1. Unikaj nadmiernej ilości alkoholu i nikotyny

Oprzyj się pokusie spożywania nadmiernej ilości alkoholu lub nikotyny - będziesz zadowolony, że to zrobiłeś. Spożywanie alkoholu i nikotyny wiąże się z wieloma problemami zdrowotnymi, w tym z poważnymi problemami dotyczącymi zdrowia jamy ustnej.

Nadmierne spożycie alkoholu zostało powiązane z ubytkami, pogorszeniem stanu dziąseł, utratą zębów i innymi długotrwałymi problemami zdrowotnymi jamy ustnej. Tymczasem palenie może prowadzić do chorób przyzębia, które mogą skutkować próchnicą i infekcjami zębów.

Jeśli chodzi o alkohol i nikotynę, to zawsze lepiej jest błądzić po stronie ostrożności. Jeśli więc ograniczysz spożycie alkoholu i unikniesz nikotyny, możesz zminimalizować ryzyko trwałego przebarwienia zębów.

  1. Zaplanuj czyszczenie zębówWalentynkisą za kilka tygodni, co oznacza, że wciąż jest mnóstwo czasu, aby umówić się na czyszczenie zębów. W ramach kompleksowego czyszczenia zębów dentysta lub higienistka stomatologiczna usunie nagromadzoną płytkę nazębną i kamień, które mogą powodować ubytki, choroby dziąseł i inne problemy zdrowotne jamy ustnej. Plus, twój dentysta będzie w stanie zapewnić eksperckie spostrzeżenia na temat tego, jak można zachować swój uśmiech wyglądający świetnie przez wiele lat.Użyj tych wskazówek, aby poprawić swój uśmiech, a ty cieszyć się pięknym uśmiechem na Walentynki i nie tylko.
3 Porady dla rodziców, aby ich uśmiech był piękny w te Walentynki was last modified: Marzec 26th, 2019 przez. Super Dentyści