W wypożyczalni Aero-Med dysponujemy wysokiej jakości specjalistycznym sprzętem medycznym. Naszym Klientom oferujemy opcje jego dzierżawy, zakupu oraz profesjonalny serwis. Przede wszystkim jest to aparatura umożliwiająca tlenoterapię w warunkach domowych – stacjonarne i przenośne koncentratory tlenu oraz butle tlenowe. Sprzęt, który przekazujemy Klientom to nowoczesne, pełnowartościowe i bezpieczne w użyciu urządzenia. Są ciche, lekkie i podają tlen w maksymalnym, 95-procentowym stężeniu. Są też właściwie serwisowane, co zapewnia pełną funkcjonalność i zachowanie parametrów pracy przede wszystkim głośności. Do wypożyczanego zestawu dołączamy nieużywany nawilżacz, maseczkę tlenową, ewentualnie kaniulę. By wypożyczyć właściwy sprzęt tego typu, należy wiedzieć jaki przepływ tlenu został przepisany pacjentowi przez lekarza i ile godzin na dobę należy korzystać z aparatu. Na podstawie tych informacji dobierzemy koncentrator tlenu dopasowany do indywidualnych potrzeb pacjenta.

W ofercie mamy również respiratory dla pacjentów, którym zaawansowana choroba nie pozwala na samodzielne oddychanie.

Klientów wypożyczalni zaopatrujemy w markowe aparaty CPAP i Auto CPAP dostępne w atrakcyjnych cenach. To najwyższej klasy sprzęt medyczny, skuteczny w leczeniu bezdechu sennego. Poprawiają komfort życia, umożliwiając wreszcie spokojny sen. 

Dla osób z uporczywym kaszlem proponujemy nasze koflatory. Za pomocą tej prostej w użyciu aparatury można nieinwazyjnie oczyścić drogi oddechowe i pozbyć się uporczywego kaszlu. Wśród aparatury medycznej w naszej wypożyczalni Klienci znajdą także wysokiej klasy pulsoksymetry do pomiaru poziomu saturacji krwi. Uzupełnieniem oferty są natomiast ssaki medyczne, których niewielkie gabaryty umożliwiają korzystanie w warunkach domowych.

Dla naszych Klientów stworzyliśmy także ofertę wynajmu sprzętu rehabilitacyjnego. Jesteśmy wypożyczalnią wózków inwalidzkich i drogich w zakupie łóżek rehabilitacyjnych. W wielu sytuacjach ich dzierżawa to najlepsze i najmniej kosztowne rozwiązanie. W Aero-Med wynajmujemy tego typu sprzęt w konkurencyjnych cenach, z dostarczeniem i szkoleniem do pacjenta.     

Oferta na korzystnych warunkach

Zazwyczaj potrzeba korzystania w domu ze specjalistycznych urządzeń medycznych pojawia się nagle. Do tego zakup profesjonalnej aparatury lub sprzętu rehabilitacyjnego jest kosztowny. Często pacjent nie jest na to przygotowany. Ratunkiem w tego typu sytuacji jest nasza oferta. Poza sprzedażą umożliwiamy dzierżawę sprzętu na bardzo korzystnych warunkach. Nie pobieramy kaucji, a miesięczny koszt wynajmu stacjonarnego koncentratora tlenowego to 140 zł. W równie korzystnych cenach dzierżawimy inne urządzenia dostępne w naszej ofercie. Proponowane przez Aero-Med produkty można przeglądać online lub odwiedzić nas przy ul. Łomiańskiej 51 w Warszawie. Na terenie miasta i w promieniu 100 km od Warszawy dostarczamy sprzęt medyczny do pacjenta.

Markowe aparaty CPAP i auto CPAP