Najogólniej rzecz ujmując, mianem koncentratora tlenu określa się urządzenia, które dostarczają tlen do organizmu. Proces opiera się na uzupełnieniu deficytu pierwiastka wtedy, kiedy pacjent nie jest sam w stanie tego zrobić.Zdrowy człowiek jest w stanie – bez najmniejszego problemu – zapewnić ilość tlenu wystarczającą do normalnego życia i funkcjonowania. Problemy pojawiają się wówczas, gdy zawodzi którykolwiek z jego narządów.

O tym, jak istotnym elementem dla życia każdego człowieka jest tlen, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Zdarzają się jednak jednak sytuacje lub schorzenia powodujące jego niedobór, czyli niedotlenienie. Należy przy tym zaznaczyć, że skutki niedotlenienia organizmu mogą nieść za sobą poważne konsekwencje.

Dobre i certyfikowane koncentratory są nie tylko dodatkowym źródłem cennego tlenu, ale również pozwalają na prowadzenie tlenoterapii w sposób bezpieczny i komfortowy.
W celu uzyskania szczegółowych informacji, dotyczących naszej oferty koncentratorów tlenu zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego.

KOSZT WYPOŻYCZENIA 120 zł/miesięcznie

Przy długoterminowym wypożyczeniu RABAT!!!

NIE POBIERAMY KAUCJI!

Dostawę na terenie Warszawy pod wskazany adres - BEZPŁATNIE!

Serwis 24 h

Pacjent otrzymuje w cenie:

- Koncentrator tlenu po przeglądzie

- Akcesoria do tlenoterapii (nowe nie używane)

- Szkolenie z użytkowania i eksploatacji urządzenia